Chanel No 19 EdP 100ml Tester

Chanel No 19 EdP 100ml Tester

Chanel No 19 EdP 100ml Tester - zvětšit obrázek

zvětšit obrázek parfému Chanel No 19 EdP 100ml Tester

Tato vůne Chanel No 19 EdP 100ml Tester je vyprodána a je momentálně nedostupná.
Jako kompenzaci Vám nabízíme slevový kupón.

Tento kupón můžete využít na jakékoli jiné zboží z našeho obchodu.

  • Sleva: 50,- Kč
  • Kód kupónu: SLEVA25
  • platnost do: 30.6.2023

Uplatnit tuto slevu můžete při vyplnění objednávkového formuláře nebo telefonicky na bezplatné lince 800 502 502.

Prohlédnout další parfémy značky Chanel.

Detaily parfému Chanel No 19 EdP 100ml Tester

Popis vůně parfému Chanel No 19 EdP 100ml Tester

Tester má stejné složení a flakon jako běžný parfém. Tester je levnější, protože je uložen v šedé, nebarevné krabičce. Flakon testeru Chanel No.19 má na rozprašovači víčko - krytku.

Kolekce Chanelu z roku 1970 je kombinací osvícení a sofistikace. Chanel No 19 byla oceněná jako nejlepší vůně roku 1973 (1.ročník udílení cen FiFi).

Odvážné a překvapivé spojení zelených a bílých květin, dřeva a vetiveru ve vůni Chanel N 19 ocení především ženy se svůdným šarmem, ženy novátorské a optimistické.

Složení parfému Chanel No 19 EdP 100ml Tester

Oddělení Chanel No 19 EdP 100ml Tester

Chanel No 19 EdP 100ml Tester - ceník

Chanel No 19 EdP 100ml Tester - ceník
  
Naše cena:2630 Kč
 
Toto zboží je momentálně vyprodané

Upozornit mě emailem na dostupnost výrobku
Koupit parfém Chanel No 19 EdP 100ml Tester

Recenze zákazníků na parfém Chanel No 19

Napište vlastní recenzi a podělte se s ostatními o svůj názor.

Klidná

Krásná, uklidňující lehce zelená zajímavá chanelovka. Nic moc z ní nevyčnívá. Hodí se k běžnému dennímu nošení. Pro okolí příjemná. Řekla bych až taková "čistá" vůně. Velmi dobře drží. Tak je to Chanel, že..

Nepopsatelně krásná Autor: Simona

Vůně,kterou "přehlédnou" ty typy žen,které nemají moc trpělivosti počkat,co vůně na kůži předvede a jak se po čase rozvíjí.. Avšak ty, které první dojem neodradí,se dočkají čisté, vznešené a jemně teplé vůně. Připadá mi vhodná pro křehčí typy, které na sebe nemají potřebu upozorňovat vyzývavými gesty,oblečením,líčením... a přesto vzbuzují pozornost svojí přirozeností a jistou tajemností.Pro ženu,která chce být hýčkána...

Jedinečná Autor: B

Pro mě naprosto úžasná vůně, bezkonkurenční. Připadá mi jemná, ženská, svůdná. Střídám několik vůní, ale tahle je u mě nej nej nej...

Přesně jako Wanda... Autor: Petra

...tedy jediný Chanel, který se mi líbí, zato u mě patří mezi stálice. Sofistikovaná vůně, spíš než zelenou ji vnímám jako pudrovou. Na mě voní nejlíp na jaře.

Krasa!

Hmmm, velice elegantní a krásná vůně! Vyzkoušela jsem a měla jsem s ní tak příjemný den... Voní chladně a "zeleně", přitom však kultivovaně. Prostě - čirý vzduch ve svěžím zeleném lese; mech, vlhké dřevo, malinko květin, a to vše oroseno svěžími kapičkami čisté vody - takový jsem z ní měla dojem. Pro dámu v kostýmku, ale i pro nespoutanou přírodní divošku; věk nerozhodující.

Chanel 19 Autor: Wanda

Jediný Chanel - Chanel 19, který mohu.
pro Iris: Narcis Noire je od Caron.

pro Iris z 9.6.07

Možná je to Fracas (Robert Piquet)?

hledám černý narcis Autor: Iris

Chanel No 19 je opravdu skvělý, zvykla jsem si na něj, poté co jsem "ztratila" svou nejmilejší vůni, která zmizela z českých pultů (odhaduji) někdy koncem osmdesátých let. Byl to Černý narcis, kdo jej vyráběl nevím, ale byla to světově proslulá vůně a přesto zmizela... nyní ji prý používá Madonna. Nevíte o tom někdo něco??? Díky, Iris

voda

zcela osobitá, určená pouze pro osobité ženy

nádhera Autor: katka

Krásná vůně,kterou si pamatuji od dětství, že ji používala maminka, když ji jí dovezli z Německa. Dnes ji používám také a neznám lepší..

Autor: Jitka

Moje oblíbená vůně na podzimní a zimní měsíce. Když se s ní navoním, tak nejen, že krásně voním, ale je mi v ní tak nějak teploučko. Navíc, neznám ve svém okolí žádnou ženu, která by se Chanelem No 19 voněla, což je fajn a připadám si alespoň trochu výjimečná.

Nemám ráda sladkou příměs vanilky a tato vůně jí opravdu neobsahuje. Zvláštní,kořeněná vůně vás v první chvíli zarazí, nevíte jestli se vám líbí nebo nikoli, ale když se rozvine je úžasná.

Původ recenzí není kontrolován.

Bezplatná infolinka: 800 502 502

Doručení do 24 hodin

Vzoreček parfému ZDARMA

  • Dostanete vzorek značkové vůně
    ke každému nákupu