Burberry Weekend for Women EdP 100ml Tester

Burberry Weekend for Women EdP 100ml Tester

Burberry Weekend for Women EdP 100ml Tester - zvětšit obrázek

zvětšit obrázek parfému Burberry Weekend for Women EdP 100ml Tester

Tato vůne Burberry Weekend for Women EdP 100ml Tester je vyprodána a je momentálně nedostupná.
Jako kompenzaci Vám nabízíme slevový kupón.

Tento kupón můžete využít na jakékoli jiné zboží z našeho obchodu.

  • Sleva: 50,- Kč
  • Kód kupónu: VYHODA5
  • platnost do: 31.12.2018

Uplatnit tuto slevu můžete při vyplnění objednávkového formuláře nebo telefonicky na bezplatné lince 800 502 502.

Prohlédnout další parfémy značky Burberry.

Detaily parfému Burberry Weekend for Women EdP 100ml Tester

Popis vůně parfému Burberry Weekend for Women EdP 100ml Tester

Tester má stejné složení a flakon jako běžný parfém. Tester je levnější, protože je uložen v šedé, nebarevné krabičce. Tester Burberry Weekend for Women nemá na rozprašovači flakonu víčko - krytku.

Burberry Weekend for Women je květinová vůně se svěžími, veselými tóny k nošení po celý den i večer. Je to dech svěžesti a pocitu pohody. Patří do rodiny transparentních květinových vůní.

Nejvyšší tóny vůně jsou velice čisté a světélkující citrusovým jiskřením (tangerine, sape greenness, reseda). Střední tóny jsou lehké a bohaté květinové tóny, obsahují vůni červených cyklámů, modrého hyacintu, divoké růže a broskvových květů. Akordy irisu se pak lehce dotýkají kůže. Základní tóny jsou plné hladkých, pomalých tónů cedru, santalu a pižma dodávajících parfému dlouhotrvající vůni.

Již sám název parfému vyvolává představu oddechu, neformálnosti, svobody a životní pohody. Weekend je vůně pro každý den, pro všechny chvíle vzrušení, radosti a smíchu, které povznášejí náš život z každodenní šedi.

Složení parfému Burberry Weekend for Women EdP 100ml Tester

Oddělení Burberry Weekend for Women EdP 100ml Tester

Burberry Weekend for Women EdP 100ml Tester - ceník

Burberry Weekend for Women EdP 100ml Tester - ceník
  
Naše cena:620 Kč
 
Toto zboží je momentálně vyprodané

Upozornit mě emailem na dostupnost výrobku
Koupit parfém Burberry Weekend for Women EdP 100ml Tester  

Komentáře zákazníků na parfém Burberry Weekend for Women

Napište vlastní komentář a podělte se s ostatními o svůj názor.

Prvni 19.08.2015 19:25 Autor: janisa

Můj prvni Burberry ,láska na prvni
pohled to nebyla,koupeny na slepí podle recenzí a líbil se mi flakon,zatím mi voní uvidíme,jak se budeme snášet...

náááádhera 18.07.2011 20:30 Autor: Heda

Tak přátelé, klobouk dolů!!! Tohle je panečku vůnička! Jedna báseň. Kdysi jsem vešla do obchodu a paní prodavačka nádherně voněla. Zeptala jsem se ji, čímže to tak nádherně voní a ona mi řekla značku. Je to již asi 10 let a já stále zůstávám vězná této značce. Používám i jiné značky, ale tohle je má zamilovaná.Jen se modlím , aby ji někdo nestáhl z prodeje.

Kapka stačí 27.05.2010 12:34 Autor: Benda

Přidávám se k názoru Svaty, vůně opravdu stačí kapka. I když je proti např.Burb.Brit lehčí, přece jen je třeba dávat na dávkování pozor.

burberry weekend 05.02.2010 13:54 Autor: Denisa

Musím uznat, že tato vůně je na stupnici number 1. Vyzkoušela jsem snad stovky parfémů, ale všechny se po delší době rozloží do ne moc vábných vůní.
Ovšem WEEKEND je květinovo-dřevitá, smyslná, čistá a především dlouhodobě voní. Naprosto super!

nadherna 23.12.2009 18:48

krasne voni,mam ji pet let,a jsem spokojena.

výborná 03.10.2009 09:42 Autor: Lucinka

Z počátku jsem si na ni zvykala, protože je to netypická vůnička, nedoporučuji kupovat na slepo, ale po chvíli jsem se do ní zamilovala! Je sladší, po rozležení voní jako čerstvě vyprané prádlo, krása! Rozhodně sexy, chlapům se fakt líbí, řekla bych i víc než ženám :)Rozodně doporučuji, krásná vůně, netypická, jako ostatní "květinovky"

kapka 18.08.2008 14:03 Autor: Svatka

stačí, abych ji cítila celý den. Ačkoli se mi moc líbí, ve větším množství je mi z ní zle. Je dost teplá a pronikavá. Výdrž je mimořádná.Aspoň na mně.

je super 07.08.2008 12:54 Autor: Renata

Moje cesta k této vůni je skoro příběh :-) na svatební cestě jsme si s manželem vyjeli do Gibraltaru, no a po pěkném výletě se tam rozhlíželi po obchůdkách. Samozřejmě jako holka jsem vlezla do parfumerie a jen tak naslepo nastříkala pár vůní na papírky - u Weekendu jsem jen udělala - fuj, ta je hrozná. Jenže ... jeli jsme autem zpět a jak se vůně na papírkách rozležely, zjistila jsem, že mezi nimi je úžasná vůně a že tu teda rozhodně musím mít. Byla jsem nešťastná, že nevím, která z nich to byla, jen jsem věděla, že to je některá z těch asi 7 Burberry, co jsem zkoušela. No a tak druhý den jsme vyrazili do parfumerie blízko místa, kde jsme byli v hotelu a já si v jedmom obchůdku nastříkala všechny Burberry co tam měli na papírky a ty popsala názvy vůní. Celé odpoledne jsem čichala a čichala až přišla na to, že ta moje je ten WEEKEND, co mi nejdřív tak "nevoněl". Protože když se tato vůně nechá chvíli "uležet" je naprosto úžasná a krásná a můj manžel je z ní také nadšen. Je pravda, že ihned po aplikaci může připadat sladká až příliš květinová, ale dejte jí tak půl hodinky a uvidíte :-) stala se jednou z mých nejoblíbenějších vůní, zvlášť teď v létě :-)

je super 07.08.2008 12:53 Autor: Renata

Moje cesta k této vůni je skoro příběh :-) na svatební cestě jsme si s manželem vyjeli do Gibraltaru, no a po pěkném výletě se tam rozhlíželi po obchůdkách. Samozřejmě jako holka jsem vlezla do parfumerie a jen tak naslepo nastříkala pár vůní na papírky - u Weekendu jsem jen udělala - fuj, ta je hrozná. Jenže ... jeli jsme autem zpět a jak se vůně na papírkách rozleželi, zjistila jsem, že mezi nimi je úžasná vůně a že tu teda rozhodně musím mít. Byla jsem nešťastná, že nevím, která z nich to byla, jen jsem věděla, že to je některá z těch asi 7 Burberry, co jsem zkoušela. No a tak druhý den jsme vyrazili do parfumerie blízko místa, kde jsme byli v hotelu a já si v jedmom obchůdku nastříkala všechny Burberry co tam měli na papírky a ty popsala názvy vůní. Celé odpoledne jsem čichala a čichala až přišla na to, že ta moje je ten WEEKEND, co mi nejdřív tak "nevoněl". Protože když se tato vůně nechá chvíli "uležet" je naprosto úžasná a krásná a můj manžel je z ní také nadšen. Je pravda, že ihned po aplikaci může připadat sladká až příliš květinová, ale dejte jí tak půl hodinky a uvidíte :-) stala se jednou z mých nejoblíbenějších vůní, zvlášť teď v létě :-)

weekend 05.08.2008 01:14 Autor: Petruška :o)

Květinový, pro něko může být až moc... Po navonění mi působí dojmem, že je spíš pro starší dámu, je mi 25 a asi to nebyla nejlepší volba...

burberry Wekeend for Women 01.08.2008 15:00 Autor: lenča

tento parfém má moje kámoška a je úžasný,prostě je to Bomba

31.03.2008 11:38 Autor: Janka

Ostrá ani unisexová určitě není, voní ryze žensky.

31.03.2008 11:37 Autor: Janka

Krásná květinová vůně, tedy pro ty,co květiny opravdu rády. Je jich tady už moc, mně takové květiny nedělají dobře od žaludku, nejsem na tento typ vůní, ale musím uznat, že vůně je to kvalitní. Pro křehké, romantické ženy, co ocení záplavu květin.

první setkání 27.02.2008 17:51 Autor: Iva

Hovořím o ní jako o vůni čistoty. Cistá, sebevědomá, dlouhotrvající. Jiná než všechny ty nakyslé příšery.

???? 27.02.2008 10:37

Prosím není tahle vůně ostrá? Nebo zaměnitelná s unisexem apod.? Díky, Janka

17.01.2008 12:16 Autor: Pavla

Velmi svěží, ideálně jarní a letní vůně. Posečenou trávu v ní necítím, ale zato jeden rozkvetlý kvítek vedle druhého.

První zkušenost 30.11.2007 19:57 Autor: Anonym

Poprvé jsem si koupila tuto vůni v maličkém dárkovém balení, čeehož jsem pak litovala. Celý den jsem se nemohla odtrhnout od malinké lahvičky a čichala a čïchala. Přitom již 10 let používám Ninnu Ricci, nyní Premier Jour, na kterou nedám dopustit. Nemám ráda střídění vůní, jsem spíše konzerva, ale touto vůní občas Ninnu změním. Míša

krásná vůně 29.08.2007 14:48 Autor: Alča

Od přítele jsem dostala asi tak v roce 2002 Burberry, tuto značku jsem neznala, ale dnes je v mé výbavě. Krásná jemná vůně.

Nezaměnitelná... 23.08.2007 23:17 Autor: ela

Mám ráda parfémy, které voní tak nějak jinak než ostatní, jsou jiné a žádný se jim nepodobá. Když jej cítíte, víte, že je to "on". Je mírně sladká, ale tak nějak zvláštně a nevtíravě. Uvnitř čistá, svůdná... Dokázala bych ji přirovnat k jemné ženě, s mírně kyprými rysy, přitom krásné, elegantní,chytré, klidné a mírné... A možná právě takovým bude vonět, nevím... Ačkoliv nejsem velký znalec parfémů a ani peněz moc nemám (studentka), tak si myslím, že vlézt do nejbližší parfumerie a nechat si tu vůni jen stříknout na ruku, je docela dobrý nápad. Navíc dlouho vydrží a příliš se nemění... Ale každý jsme jiný...přijdu domů, partner si nechá po dlouhém přemlouvání dát vůni k nosu a řekne: no, dobrý...taková...mýdlová...a to u něj znamená "hezká"...protože mýdlo tam necítím ani trochu...ale kdo rád mýdlo, ať si koupí sprchový gel Dove...krásně celý večer po koupeli smrdí po mýdle;-) Končím s příspěvkem a jdu se věnovat něčemu méně "babskému";-)

Weekend 14.08.2007 17:49 Autor: Danča

je krásná,dokáže navodit pocit pohody,má svěží jiskru a rozvoní se do krásné čistoty.Už napořád patří mezi mé stálice.

Burberry je Burrbery :) 13.08.2007 22:51 Autor: Hanka

Tuto vuni jsem loni dostala na Vánoce od meho pritele a nemuzu si ji vynachvalit jak ja tak on.. pokazde si vsimne,ze ji mam a dokaze to nalezite ocenit, je to vune plna smyslnosti a krasnych podtonu .. ktere se uvolnuji behem celeho dne .. tato vune vam musi sednout, pokud se tak stane .. zamilujete si ji jako svoji lasku ..navzdy..

Příjemná 15.07.2006 22:57 Autor: Marianna

a milá vůnička,nenaročná,vhodná na celodenní a celoroční nošení,jemná a nevtíravá.

Number 1!!! 15.09.2005 19:29 Autor: Alexis

Tento prfém je naprostá bomba! Zamilovala jsem si ho na první pohled ( vůni:-)) ). Opravdu nemám slova chvály, které by tento úžasný parfém charakterizovaly.
Dámy, ten musíte mít ...

Jahoda na torte. 04.05.2005 23:57 Autor: Daniela-Slovensko

Tak vážení,toto je parfém o ktorom ja hovorím,že to som Ja.Keď si ho dám,padnú zo mňa starosti a rozmýšľam celkom inak,pozitívnejšie.Je naozaj výborný,a to už ja keď poviem,všetci naokolo sa začudujú a skonštatujú že naozaj je výborný.

IVA: 25.02.2005 18:06

Příjemná vůně,měla jsem ji už několikrát.Doporučuji.

it is very gut parfum 07.02.2005 21:16 Autor: Michaela16

Ženy..tak tato vůně nemá chybu!!Nevahejte!!

Burberry Weekend for Women 07.02.2005 09:18 Autor: Dagmara

Burberry je užasná vůně,nádherná.Než jsem začala používat tento parfém měla jsem svou značku Mex,ale Burberry se tomu nevyrovná nemůžu si ho vynachválit.

Parfém Burberry Weekend for Women EdP 100ml Tester máme skladem, již dnes k dodání.

Doručení do 24 hodin

  • balíkem České pošty
  • Osobní odběr v Praze
  • výdejní místa Zásilkovny (více než 1200 poboček)
  • Kurýrem po Praze

Vzoreček parfému ZDARMA

  • Dostanete vzorek značkové vůně
    ke každému nákupu